Kapat
M E D İ C A    A S

İpek Kirpik

İpek Kirpik, Günlük hayatın telaşeleri sebebiyle her gün kusursuz makyaj yapmaya maalesef imkan bulamayız.

Biz kadınlar, hepimiz dolgun, kıvrık ve kusursuz kirpiklerimiz olsun isteriz fakat maalesef hepimiz doğuştan bu kadar şanslı olamayabiliriz. Bu eksikliğimizi kapatmanın ve güzelliğimize güzellik katan kirpiklere sahip olmanın da en kolay ve etkili yolu ipek kirpik.

Kirpiklerimiz çevresel faktörler sebebiyle zamanla seyrelir veya yapısal olarak kısa olabilir. Çözüm çok basit; kalıcı yöntem olarak yapılan ipek kirpik mucizesi karşınızda. Kimsenin ipek kirpik kullandığınızı anlayamayacağı tamamıyla doğal görünümlü kirpiklere sahip olabilirsiniz.

NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Her şeyden önce, İpek Kirpik yapılırken kullanılan malzemelerin hijyeninin sağlanması ve steril bir ortamda çalışılması çok önemlidir. Gözünüzde oluşabilecek herhangi bir komplikasyona karşı, işlem yaptırmadan önce ortamı iyice analiz etmeniz ve size uygun olup olmadığına karar vermeniz, ipek kirpiği sağlıklı şekilde kullanmanız açısından önem arz eder.
  • Uygulamaya başlamadan önce gözünüzde makyaj olmaması gerekir. Lens kullanıyorsanız lensinizi de çıkarmış olmalısınız.
  • İpek Kirpik yaptırdıktan sonra 24 saat boyunca su ile temas ettirmemek, ilk gün banyo yapmamak çok önemlidir.
  • Makyaj yapmak istediğinizde yağsız, alkolsüz bir makyaj temizleyicisiyle nazikçe makyajınızı temizlemelisiniz.
  • Gözlerinizi ovuşturmamaya ve gece uyurken yüzüstü yatmamaya özen gösterin.
  • Yağlı makyaj temizleyicisi kullanmak yerine yıkama köpüğü ya da jeli kullanmalısınız. Zaten ihtiyaç duymayacağınız rimeli de sürmemeniz çok önemli.
  • İpek kirpiklerinizin kullanım süresini uzatmak kullanılan yapıştırıcının ömrünü kısaltmamak için hamam / sauna gibi aşırı sıcak ya da buharlı ortamlardan ve çok sıcak suyla banyo yapmakan kaçınabilirsiniz.
  • İpek kirpiklerinizi çıkarmak istediğinizde bunu evde kendiniz denemek yerine, uygulamayı yaptırdığınız merkezden yardım istemelisiniz.
İpek Kirpik yaptırmayı düşünüyorsanız, bu işi profesyonel bir şekilde yapan bir kurum seçmenizi öneririz. Uygulamanın yapılacağı merkezi ve uygulamayı yapacak olan uzmanı mutlaka yerinde görüp bir öngörüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

İpek Kirpik uygulamasını size daha iyi anlatabilmek, cihazlarımızı ve bizi yakından tanıyabilmeniz için sizi Umay Beauty Center’a bekliyoruz. İkram edeceğimiz detoks içeceğinizi yudumlarken sizin için neler yapabileceğimizi konuşmaktan mutluluk duyarız.
Biz Sizi Arayalım
Whatsapp